ВИРОБНИК ПОДУШОК ДЛЯ ВАГІТНИХ В УКРАЇНІ

Тільки ми продаємо у розницю по оптовим цінам!

Доставка "Новою почтой" по спеціальним, низьким таріфам!

(067) 765-0-600
(093) 765-0-600

Пн-Нд 09.00-19.00

Купить подушку для беременных

Сертифікати на продукцію

Ми, як виробники, маємо ексклюзивний патент на продаж подушок для вагітних. Ми єдині виробники в Україні, які пройшли всі етапи сертифікації в Україні і маємо спеціальне дозвіл на продаж саме подушок для вагітних!

Нажаль, як показала практика, всі магазини, які продають подушки - продають їх незаконно. В незрозумілих санітарних умовах, Без патентів, без сертификатів якості, без документів на продаж саме подушок для вагітних. Таким чином, Ви купуєте подушку в таких магазинах на свій ризик. Ми маємо ексклюзивне право на використання у своїй продукції форм, захищених даним патентом. Люба продукція, котра повторює указані форми, виготовлена під іншими марками без патентовласника є контрафактною. Остерегайтесь ПІДРОБОК! Магазини, які не зможуть представити подібний патент, продають подушки НЕЗАКОННО!

Також уся продукція має спеціальні сертифікати, як на наповнювач, так і на тканину(чохли і наволочки подушок). Власне виробництво холлофайбера дозволяє гарантувати якість, безпеку(холлофайбер не їздить по всій країні через служби доставки) і тримати саму низьку ціну на подушки в Україні. Вимогайте у магазинів сертфікати якості наповнювача, патенти на продаж саме подушок для вагітних, ІПН(індив.податковий номер), якщо інформації нема на сайті!

<Сертификат <Сертификат <Сертификат

Адреса:

м. Харків,

(самовивіз по предзаказу)

Інтернет-магазин подушок для вагітних © 2014-2023

Усі права захищені. При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов'язкова